------ UltraAslan ----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
------ UltraAslan ----

TÜM GALATASARAYLILAR GİREBİLİR...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Empty
MesajKonu: Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu   Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:13 pm

****** İlkeleri'nin daima savunuculuğunu yapmış bir eğitim, öğretim, bilim, kültür, sanat ve spor ocağı olan tarihi Galatasaray Lisesi'nden kaynaklanmış kuruluşlar kurdukları Dernek, Vakıf ve Spor Kulübü şeklindeki örgütlerden oluşan "Galatasaray Topluluğu"nun ortak konularını görüşmek bu konularda fikir alış verişinde bulunmak, bunlara çözüm getirebilmek için uygun tedbirleri incelemek ve bu tedbirler üzerinde mümkün olan en geniş mutabakatı sağlayabilmek amacıyla, 11 Ekim 1988 tarihinde İstanbul'da Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu kurulmuştur.

Yurtiçi ve Yurtdışında kurulu mezun dernekleri, Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaray Eğitim Vakfı, Galatasaray Yardımlaşma Vakfı, Galatasaray Üniversitesi, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray İlköğretim Okulu'nun meydana getirdiği "Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu" 24 kuruluştan oluşmakta ve Kurul her iki ayda bir toplanmaktadır.

Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Üyesi Dernek ve Kuruluşlar:

1. Eğitim Kurumları
Galatasaray Lisesi
Galatasaray Üniversitesi
Galatasaray İlköğretim Okulu

2. Spor Kulübü
Galatasaray Spor Kulübü
http://liseliultraaslan.yetkinforum.com
furkandemir

Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Empty
MesajKonu: Geri: Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu   Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 3:03 pm

necip siteni beğendim saol

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu
» Sağlık Kurulu
» Galatasaray
» galatasaray kadro
» Galatasaray Adası