------ UltraAslan ----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
------ UltraAslan ----

TÜM GALATASARAYLILAR GİREBİLİR...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Almanya'da daha Mesut

YazarMesaj
ultraslan

Almanya'da daha Mesut Empty
MesajKonu: Almanya'da daha Mesut   Almanya'da daha Mesut Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 4:49 pm

Aylardır milli takım tercihi büyük tartışma konusu olan Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen'in gurbetçi yıldızı Mesut Özil, Joachim Löw tarafından Almanya Milli Takımı'nın Norveç'le yapacağı hazırlık maçının aday kadrosuna çağrıldı.

Almanya'da daha Mesut M128c1c8ff28ad205cby

BERLİN (İHA)
Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, Werder Bremen forması giyen ve aylardır milli takım tercihiyle gündemden düşmeyen gurbetçi yıldız Mesut Özil'i milli takım aday kadrosuna davet etti. Löw, 21 yaşındaki Mesut Özil'le birlikte, Bundesliga lideri Hoffenheim forması giyen defans oyuncusu Andreas Beck'i de ilk kez milli takıma davet etti.

Mesut Özil, yaşanan gelişme üzerine yaptığı ilk açıklamada, "Doğru bir karar olduğunu biliyorum. Kolay bir seçim olmadı benim için çünkü birçok arkadaşım ve ailem Türkiye'den. Bu karar Türkiye'deki köklerime karşı alınmış bir karar değil. Ailem şimdi Almanya'daki 3. jenerasyon. Kendimi burada çok iyi hissediyorum. Almanya genç takımında bana çok fırsat verdi" dedi.

Almanya'da daha Mesut
1 sayfadaki 1 sayfası