------ UltraAslan ----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
------ UltraAslan ----

TÜM GALATASARAYLILAR GİREBİLİR...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bülent Korkmaz: “Şampiyonluğa İnanıyoruz”

YazarMesaj
Admin
Admin

Bülent Korkmaz: “Şampiyonluğa İnanıyoruz” Empty
MesajKonu: Bülent Korkmaz: “Şampiyonluğa İnanıyoruz”   Bülent Korkmaz: “Şampiyonluğa İnanıyoruz” Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 5:59 pm

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz GS TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Bülent Korkmaz yaptığı açıklamada Hamburg maçındaki destekleri için taraftara teşekkür ederken, Eskişehirspor maçında da aynı desteği beklediklerini ifade etti.

Hamburg mağlubiyetinin kendisini, futbolcularını, camiayı ve taraftarı çok üzdüğünü ifade eden Bülent Korkmaz, “Şunu vurgulamak istiyorum; taraftarımız müthiş bir destek verdi. Özellikle maçtan sonra futbolcularımıza verdikleri destek ve moral beni çok memnun etti. Zaten Galatasaray taraftarına da yakışan budur. Onlara verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Hiçbir zaman unutmasınlar ki Galatasaray taraftarının başı her zaman dik olmalıdır; bizim müzemizde UEFA ve Süper Kupa var. Bu sene olmadı ama ileriki yıllarda daha iyi şeyler olacaktır” dedi.

Şampiyonluğu çok istediklerini belirten Bülent Korkmaz, “Önümüzde 10 maç var. Ben buna çok fazla inanıyorum; özellikle bu maçtan sonra daha fazla inanıyorum. Çünkü biz gerçekten çok iyi bir takım olduk. Bu takım 10 maçın üstesinden gelip 18.şampiyonluğu yaşayacaktır. Benim taraftarımızdan isteğim Eskişehirspor maçı ve diğer maçlarda da bizi yalnız bırakmasınlar. Aynı Hamburg ve Bordeaux maçlarında olduğu gibi desteklerini esirgemesinler; maçlar taraftarlarla kazanılır. Onların heyecanı bize güç veriyor. Biz 18.şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz ve bunun için taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Taraftarımızın da desteğiyle Eskişehirspor maçının üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

Bülent Korkmaz sözlerini şu şekilde sürdürdü “Önemli olan mağlubiyetlerin ardından ayağa kalkarak bu durumun üstesinden gelmektir; biz de bunu başaracak seviyedeyiz ancak tekrar belirtiyorum bu da taraftarımızla birlikte olacak. Önümüzde 10 maçımız var. Biz her maçımızı teker teker düşünüyoruz. Her maçı kazanmak için oynuyoruz. Müzemize 18.şampiyonluğu getirmek istiyoruz. Buna yürekten inanıyoruz ve taraftarımızla birlikte bunu başaracağız.”

Bülent Korkmaz, “Galatasaray Kulübü’nün müzesine Şampiyonlar Ligi Kupası veya UEFA Kupası’ndan birisi gelecek ama yeter ki sabredelim. Belki bu yıl olmadı ama 1-2 sene içerisinde bu olacak” diyerek sözlerini tamamladı.
http://liseliultraaslan.yetkinforum.com

Bülent Korkmaz: “Şampiyonluğa İnanıyoruz”
1 sayfadaki 1 sayfası