------ UltraAslan ----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
------ UltraAslan ----

TÜM GALATASARAYLILAR GİREBİLİR...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GS PAZARLAMA TANITIM

YazarMesaj
Admin
Admin

GS PAZARLAMA TANITIM Empty
MesajKonu: GS PAZARLAMA TANITIM   GS PAZARLAMA TANITIM Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 11:09 pm

GALATASARAY PAZARLAMA A.Ş
GS PAZARLAMA TANITIM Spacer
GS PAZARLAMA TANITIM Gsstore_Pazarlama
Eylül 2002 tarihinde Galatasaray Sportif A.Ş ile yapılan anlaşma sonucu; %99’u kulübümüze ait olmak üzere Galatasaray topluluğu isim haklarını tescil etmek, Galatasaray markası ile üretim yaparak, bütün dünyada Galatasaray Store adı altında mağazalar zinciri oluşturmak, cornerler ve yetkili satıcılıklar vermek üzere faaliyete geçirilmiştir.

Mecidiyeköy Kulüp Binası altında 1 mağaza ile hayata geçirilen Galatasaray Store zinciri şu anda toplam 33 mağaza, 2 gezici tır, 3 mobil store, 2 online satış sitesi ve 250 satış noktasında hızla büyümeye devam etmektedir.

Taraftarımızla Galatasaray markası arasında bir köprü olarak, en yaygın ve en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen Galatasaray Pazarlama A.Ş., kurulduğu ilk günden bu yana belirlediği yolda; sürekli kendini yenileyerek ve Dünya Markası olmanın bilinci içerisinde hızla büyümesine devam edecektir.
http://liseliultraaslan.yetkinforum.com

GS PAZARLAMA TANITIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GS PAZARLAMA A.Ş.
» GSTV Tanıtım
» Yelken Şubesi Tanıtım