------ UltraAslan ----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
------ UltraAslan ----

TÜM GALATASARAYLILAR GİREBİLİR...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GSTV Tanıtım

YazarMesaj
Admin
Admin

GSTV Tanıtım Empty
MesajKonu: GSTV Tanıtım   GSTV Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:23 am

GSTV Tanıtım
GSTV Tanıtım Spacer
GSTV Tanıtım Gstvtanitim
Galatasaray TV

Galatasaray TV, Doğan Grubu ile ortak bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur.

Kuruluş çalışmaları Kasım 2006’da başlamış olup 15 Ocak 2007’de test yayını, 21 Ocak 2007’de ise normal yayın ile uydu üzerinden izlenilmeye başlanmıştır.

GS TV uydu değerleri, Turksat 1C uydusundan 10970, vertical, 30000, fec5/6 üzerinden yayın yapmaktadır. (17.11.2008)

2007 Haziran ayından itibaren ise Türkiye’nin en son digital platformu olan D-Smart’tan da izleyenlerine ulaşan kanalımız paltformun 81. kanalında yayınlarına devam etmektedir.

Galatasaray TV’nin Doğan TV Center bünyesindeki stüdyo ve teknik oluşumlarının dışında, biri Florya’da, biri de Ali Sami Yen Stadı’nda olmak üzere iki stüdyosu bulunmaktadır.
Florya’daki Galatasaray TV Stüdyosu, tesislerde kurulan radyo link aracılığıyla 24 saat canlı yayın yapma olanağı yaratan donanıma sahiptir.

Yapımı Galatasaray Spor Kulübü ve GSYİAD üyesi Fazlı Yıldırım'ın katkılarıyla oluşturulan stüdyonun reji ses masası kamera ve diğer teknik donanımları Doğan Grubu tarafından sağlanmıştır.

Ali Sami Yen Stadı’ndaki stüdyo ise maç günlerinde up-link desteği ile canlı yayın yapma özelliği içermekte ve Galatasaray Futbol A takımının her maçı öncesi ve sonrasında Galatasaray TV buradan yayın yapmaktadır.

GSTV Tanıtım Spacer
http://liseliultraaslan.yetkinforum.com

GSTV Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GS PAZARLAMA TANITIM
» Yelken Şubesi Tanıtım